Marketplace
Prestige
Delcampe Nederland
Delcampe Internationaal
België
Canada
Duitsland
Frankrijk
Italië
Oostenrijk
Spanje
Ver. Koninkrijk
Ver. Staten
Zwitserland
Postkaarten
Geheel Delcampe
Postzegels
Munten & Bankbiljetten
Boeken
Oude papieren
Telefoonkaarten
Pin's
Andere verzamelingen
Home
|
Zich (gratis) inschrijven
|
Sitemap
Zoeken
Zoekmachine
Zoeken met een sleutelwoord
Zoeken op verkoper
Zoeken op lotnummer
Een lid zoeken
De categorieën overlopen
Mijn opzoeking aankondigen
Verkopen
Verkoopsformulier
De Delcampe Lister
Mijn verkopen: Lopende
Mijn verkopen: Lopende (met biedingen)
Mijn verkopen: Afgelopen
Mijn Delcampe
Mijn Controlepaneel
Te volgen zaken
Mijn biedingen: Lopende
Mijn biedingen: Lager
Mijn biedingen: Gewonnen
Mijn verkopen: Lopende
Mijn verkopen: Lopende (met biedingen)
Mijn verkopen: Afgelopen
Mijn betaalmiddel
Mijn beoordelingen
Mijn berichten
Oplossing van geschillen
Mijn coördinaten
Mijn parameters
...
Paswoord vergeten?
Mijn adres verifiëren
Lid van de Club + worden
De toolbar Delcampe
De Delcampe Lister
Automatische Vertaler
Munten converteerder
Gemeenschap
De nieuwigheden op uw site
Het forum
De internationale agenda van gebeurtenissen
Ontdek onze wedstrijd
Express peilingen
Getuigenissen van leden
Foto's van de Gemeenschap
Monacophil 2009
Italia 2009
Bipex London 2009
Word partner!
We sponsoren uw salon !
We bieden u uw reclame gratis aan !
Artikels van leden
Ranglijst van sites over het verzamelen
Hulp & contact
Hoe werkt de website
De online hulp
Gidsen & handleidingen
De tarieven
Contact Delcampe
Als u lid bent kunt u
een sessie openen
, indien niet kunt u
zich inschrijven
('t is gratis)
Ander materiaal >>>
Deze categorie toevoegen aan mijn favorieten.
Geheel Delcampe.nl
>
Postzegels
>
Materiaal, Boeken & Software
>
Klein materiaal
>
Ander materiaal
Zoekopties »
Zoekmethode :
Alle woorden
Eén van deze woorden
Exacte woordgroep
Geavanceerde syntaxis
Land :
Internationaal
België
Canada
Duitsland
Frankrijk
Italië
Nederland
Oostenrijk
Spanje
Ver. Koninkrijk
Ver. Staten
Zwitserland
Categorie :
In deze categorie
Geheel Delcampe
Zonder classificatie
Bar en Voeding
Boeken, Tijdschriften, Stripverhalen
Creative hobbies
Film & Bioscoop
Fotografie en Filmapparatuur
Geluksbrengers
Godsdienst & Esoterisme
Juwelen & Horloges
Kantoor (verwante voorwerpen)
Kinder & Diddl
Kunst & Antiquiteiten
Militair
Mineralen & Fossielen
Modelbouw
Motoren
Munten & Bankbiljetten
Muziek & Instrumenten
Oude Documenten
Parfum & cosmetica
Pins
Planten, Zaden en Bollen
Postkaarten
Postzegels
Reclame
Seizoenen en Feesten
Spelletjes & Beeldjes
Sport
Tabak (verwante voorwerpen)
Techniek
Telefoonkaarten
Verzamelkaarten
Vintage kleding, linnengoed
Andere Verzamelingen
Zoeken in titels
en
beschrijvingen (trager) :
Ja
Nee
Hulp nodig ?
<
Voeg deze opzoekingen toe aan mijn favorieten.
De populairste opzoekingen :
davo
,
klemstroken
,
pochettes
Inhoud
Lopende
Alleen met biedingen
Nieuwste sedert
dag(en)
Eindigt binnen
uur
Gesloten
Alleen verkocht
Sortering
Laatste eerst
Vroegst aflopende eerst
Goedkoopste eerst
Duurste eerst
Titel (a-z)
Presentatie
Galerij
Alle foto's
Grote foto's
Kleine foto's
Zonder foto's
50
100
250
500
voorwerpen per pagina
Klik dit aan om deze parameter te gebruiken voor alle lijsten
Bookmark
...
Deze pagina meedelen op...
Ask
BlinkList
Bloglines
Blogmarks
Bookmarks
Co.mments
Del.icio.us
Diigo
digg
DotNetKicks
DZone
Facebook
Fark
Faves (Bluedot)
Feed Me Links
Folkd
FriendSite
Furl
Google Bookmarks
Kaboodle
LinkaGoGo
Live
Maple
Ma.gnolia
Mikiwi
Mister Wong
Mixx
My AOL
My space
Netvouz
Newsvine
PlugIM
Propeller (Netscape)
reddit
Rojo
Scoopeo
Segnalo
Simpy
Slashdot
Stumble Upon
Shoutwire
Squidoo
SphereIt
Spurl
Taggly
Technorati
ThisNext
Webride
Wists
Yahoo My Web
YiGG
Deze pagina aan mijn favorieten toevoegen
De populairste opzoekingen
album
davo
hingeless
klemstroken
lindner
pochettes
safe
157 gevonden lot(en)
In fluorescerend schrijven:
Lindner W11000 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 1000g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
59.08 €
± $ 80.04
Lindner W10500 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 500g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
31.88 €
± $ 43.19
Lindner W10200 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 200g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
13.18 €
± $ 17.86
Lindner W10100 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 100g
[7.23 EUR]
Lindner W10100 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 100g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
7.23 €
± $ 9.80
Lindner W10050 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 50g
[4.21 EUR]
Lindner W10050 Klemmstreifen Kiloware kristallklar 50g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
4.21 €
± $ 5.70
Lindner S11000 Klemmstreifen Kiloware schwarz 1000g
[59.08 EUR]
Lindner S11000 Klemmstreifen Kiloware schwarz 1000g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
59.08 €
± $ 80.04
Lindner S10500 Klemmstreifen Kiloware schwarz 500g
[31.88 EUR]
Lindner S10500 Klemmstreifen Kiloware schwarz 500g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
31.88 €
± $ 43.19
Lindner S10200 Klemmstreifen Kiloware schwarz 200g
[13.18 EUR]
Lindner S10200 Klemmstreifen Kiloware schwarz 200g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
13.18 €
± $ 17.86
Lindner S10100 Klemmstreifen Kiloware schwarz 100g
[7.23 EUR]
Lindner S10100 Klemmstreifen Kiloware schwarz 100g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
7.23 €
± $ 9.80
Lindner S10050 Klemmstreifen Kiloware schwarz 50g
[4.21 EUR]
Lindner S10050 Klemmstreifen Kiloware schwarz 50g
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
4.21 €
± $ 5.70
Lindner 975A Schwarz/weiß-Wappenblätter
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
1.62 €
± $ 2.19
Lindner 975 Schwarz/weiß-Wappenblätter
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
1.62 €
± $ 2.19
Lindner 9025 FANG AN für den Briefmarkensammler
[19.13 EUR]
Lindner 9025 FANG AN für den Briefmarkensammler
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
19.13 €
± $ 25.92
Lindner 885L Schutzhüllen 100 Stück, 190x130 mm
[11.31 EUR]
Lindner 885L Schutzhüllen 100 Stück, 190x130 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
11.31 €
± $ 15.32
Lindner 847 Trockenbuch DIN A5
[3.57 EUR]
Lindner 847 Trockenbuch DIN A5
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
3.57 €
± $ 4.84
Lindner 846 Trockenbuch DIN A4
[4.68 EUR]
Lindner 846 Trockenbuch DIN A4
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
4.68 €
± $ 6.34
Lindner 845 Trockenbuch DIN A4
[9.99 EUR]
Lindner 845 Trockenbuch DIN A4
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
9.99 €
± $ 13.53
Lindner 842B Inhaltsverzeichnisse zu Best.-Nr. 842
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
1.36 €
± $ 1.84
Lindner 842A Einzelblatt zu 842
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
6.12 €
± $ 8.29
Lindner 842 Auswahlheft Groß m. 10 Blatt LINDNER-T
[6.89 EUR]
Lindner 842 Auswahlheft Groß m. 10 Blatt LINDNER-T
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
6.89 €
± $ 9.33
Lindner 841A Einzelblatt zu 841
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
3.06 €
± $ 4.15
Lindner 841 Auswahlheft Klein m. 10 Blatt
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
3.57 €
± $ 4.84
Lindner 840 Ganzsachen-Auswahlheft für 40 Belege
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
5.87 €
± $ 7.95
Lindner 8080 ERNI Briefmarkenablöser selbstkleb. Marken
[12.75 EUR]
Lindner 8080 ERNI Briefmarkenablöser selbstkleb. Marken
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
12.75 €
± $ 17.27
Lindner 8076 2 Pflegeschalen
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
3.40 €
± $ 4.61
Lindner 8073 Löser für Schonfalzflecken
[12.75 EUR]
Lindner 8073 Löser für Schonfalzflecken
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
12.75 €
± $ 17.27
Lindner 8072 Briefmarken-Gummiablöser
[12.75 EUR]
Lindner 8072 Briefmarken-Gummiablöser
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
12.75 €
± $ 17.27
Lindner 8071 Stockflecken-Entferner ERNI B
[6.97 EUR]
Lindner 8071 Stockflecken-Entferner ERNI B
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
6.97 €
± $ 9.44
Lindner 8070 Stockflecken-Entferner ERNI A
[6.97 EUR]
Lindner 8070 Stockflecken-Entferner ERNI A
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
6.97 €
± $ 9.44
Lindner 8060 Briefmarken-Ablöser
[7.48 EUR]
Lindner 8060 Briefmarken-Ablöser
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
7.48 €
± $ 10.13
Lindner 802024 1000 Preisetiketten klein 18 x 22 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
5.53 €
± $ 7.49
Lindner 802023 1000 Preisetiketten groß 31 x 36 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
6.38 €
± $ 8.64
Lindner 802022 1000 Preisetiketten klein 25 x 30 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
5.53 €
± $ 7.49
Lindner 801M Ersatzmesser für Schneidemaschine 801
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
13.56 €
± $ 18.37
Lindner 801 Schneidemaschine Schnittlänge 320 mm
[42.08 EUR]
Lindner 801 Schneidemaschine Schnittlänge 320 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
42.08 €
± $ 57.01
Lindner 800 20 Folien-Schutzblatt LINDNER doppel T
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
3.57 €
± $ 4.84
Lindner 80 124 Wappen in Farbe
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.38 €
± $ 3.22
Lindner 799 2 Blattheber für Ringbinder
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
1.70 €
± $ 2.30
Lindner 798 Kassetten-Griffschiene
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.55 €
± $ 3.45
Lindner 758 100 Schutzhüllen zu 751-752
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
7.82 €
± $ 10.59
Lindner 738 Klarsichthülle für Rollenmarkenstreifen
[2.89 EUR]
Lindner 738 Klarsichthülle für Rollenmarkenstreifen
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.89 €
± $ 3.92
Lindner 727 Klarsichthülle für 5 Markenheftchen
[2.04 EUR]
Lindner 727 Klarsichthülle für 5 Markenheftchen
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.04 €
± $ 2.76
Lindner 726 Klarsichthülle für 15 Markenheftchen
[2.04 EUR]
Lindner 726 Klarsichthülle für 15 Markenheftchen
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.04 €
± $ 2.76
Lindner 720 500 Pergamin-Tüten 230 x 300 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
64.18 €
± $ 86.95
Lindner 716 500 Pergamin-Tüten 170 x 230 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
36.13 €
± $ 48.95
Lindner 715 500 Pergamin-Tüten 145 x 230 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
32.30 €
± $ 43.76
Lindner 714 500 Pergamin-Tüten 125 x 230 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
30.18 €
± $ 40.89
Lindner 713 500 Pergamin-Tüten 70 x 150 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
23.72 €
± $ 32.14
Lindner 712 500 Pergamin-Tüten 130 x 180 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
23.38 €
± $ 31.68
Lindner 710 500 Pergamin-Tüten 115 x 160 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
19.47 €
± $ 26.38
Lindner 709 500 Pergamin-Tüten 105 x 150 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
16.92 €
± $ 22.92
Lindner 708 500 Pergamin-Tüten 95 x 132 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
14.37 €
± $ 19.47
Lindner 707 500 Pergamin-Tüten 85 x 132 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
14.20 €
± $ 19.24
Lindner 706 500 Pergamin-Tüten 85 x 117 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
12.92 €
± $ 17.50
Lindner 705 500 Pergamin-Tüten 75 x 117 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
12.50 €
± $ 16.93
Lindner 7041 Klebefälze 50000 Stück
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
67.92 €
± $ 92.02
Lindner 7040 Klebefälze 1000 Stück
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
1.87 €
± $ 2.53
Lindner 704 500 Pergamin-Tüten 75 x 102 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
11.56 €
± $ 15.66
Lindner 703 500 Pergamin-Tüten 63 x 93 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
10.46 €
± $ 14.17
Lindner 702 500 Pergamin-Tüten 53 x 78 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
9.78 €
± $ 13.25
Lindner 7004 Schneidegerät groß bis 170 mm
[29.33 EUR]
Lindner 7004 Schneidegerät groß bis 170 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
29.33 €
± $ 39.74
Lindner 7001 Schneidegerät klein bis 100 mm
[16.92 EUR]
Lindner 7001 Schneidegerät klein bis 100 mm
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
16.92 €
± $ 22.92
Lindner 700 500 Pergamin-Tüten
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
9.27 €
± $ 12.56
Lindner 70 Wappenbild bunt Schweden
[2.98 EUR]
Lindner 70 Wappenbild bunt Schweden
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 69 Wappenbild bunt Norwegen
[2.98 EUR]
Lindner 69 Wappenbild bunt Norwegen
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 68 Wappenbild bunt Island
[2.98 EUR]
Lindner 68 Wappenbild bunt Island
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 67 Wappenbild bunt Finnland
[2.98 EUR]
Lindner 67 Wappenbild bunt Finnland
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 66 Wappenbild bunt Aland
[2.98 EUR]
Lindner 66 Wappenbild bunt Aland
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 65 Wappenbild bunt Andorra
[2.98 EUR]
Lindner 65 Wappenbild bunt Andorra
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 61 Wappenbild bunt Guernsey
[2.98 EUR]
Lindner 61 Wappenbild bunt Guernsey
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 58 Wappenbild bunt Canada
[2.98 EUR]
Lindner 58 Wappenbild bunt Canada
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 57 Wappenbild bunt USA
[2.98 EUR]
Lindner 57 Wappenbild bunt USA
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 56 Wappenbild bunt Vereinte Nat.
[2.98 EUR]
Lindner 56 Wappenbild bunt Vereinte Nat.
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 5530 AKTION: Großformat-Tragemappe für Belege, Poster, Plakate etc.
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
118.58 €
± $ 160.65
Lindner 54 Wappenbild bunt Luxemburg
[2.98 EUR]
Lindner 54 Wappenbild bunt Luxemburg
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 50 Wappenbild bunt Monaco
[2.98 EUR]
Lindner 50 Wappenbild bunt Monaco
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 49 Wappenbild bunt San Marino
[2.98 EUR]
Lindner 49 Wappenbild bunt San Marino
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 48 Wappenbild bunt Vatikan
[2.98 EUR]
Lindner 48 Wappenbild bunt Vatikan
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 47 Wappenbild bunt Italien
[2.98 EUR]
Lindner 47 Wappenbild bunt Italien
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 46 Wappenbild bunt Schweiz
[2.98 EUR]
Lindner 46 Wappenbild bunt Schweiz
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 44 Wappenbild bunt Österreich
[2.98 EUR]
Lindner 44 Wappenbild bunt Österreich
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 43 Wappenbild bunt Grönland
[2.98 EUR]
Lindner 43 Wappenbild bunt Grönland
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 41 Wappenbild bunt Dänemark
[2.98 EUR]
Lindner 41 Wappenbild bunt Dänemark
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 40 Wappenbild bunt Liechtenstein
[2.98 EUR]
Lindner 40 Wappenbild bunt Liechtenstein
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 38 Wappenbild bunt Spanien
[2.98 EUR]
Lindner 38 Wappenbild bunt Spanien
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 37 Wappenbild bunt Niederlande
[2.98 EUR]
Lindner 37 Wappenbild bunt Niederlande
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 36 Wappenbild bunt Frankreich
[2.98 EUR]
Lindner 36 Wappenbild bunt Frankreich
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 35 Wappenbild bunt Belgien
[2.98 EUR]
Lindner 35 Wappenbild bunt Belgien
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 34 Wappenbild bunt DDR
[2.98 EUR]
Lindner 34 Wappenbild bunt DDR
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 3000B Postkarten-Album groß inkl. 20 Blätter
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
44.63 €
± $ 60.46
Lindner 30 Wappenbild bunt Bundesrepublik Deutschland
[2.98 EUR]
Lindner 30 Wappenbild bunt Bundesrepublik Deutschland
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner 28 Wappenbild bunt Deutsches Reich
[2.98 EUR]
Lindner 28 Wappenbild bunt Deutsches Reich
Verkoper: Prophila
DE
8 Dag (en)
Vaste prijs:
2.98 €
± $ 4.04
Lindner stamp hinges / charnieres - Fijasellos engomados - 1000 pieces (original packet)
[2.5 EUR]
Lindner stamp hinges / charnieres - Fijasellos engomados - 1000 pieces (original
Verkoper: Belyeggyujto [100% (5229x)]
HU
1 Dag (en) 19 uur(en)
Vaste prijs:
2.50 €
± $ 3.39
/Stk
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori bordeaux
[31 EUR]
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori bordeaux
Verkoper: Collector01 [100% (8506x)] DE
4 Dag (en)
Vaste prijs:
31.00 €
± $ 42.00
/Stk
LINDNER PAGES D´ALBUM D´OCCASION ANNEE 1994 VALEUR NEUF = 35 EUROS
[9 EUR]
LINDNER PAGES D´ALBUM D´OCCASION ANNEE 1994 VALEUR NEUF = 35 EUROS
Verkoper: Lecoindestimbres [100% (15629x)][PROF]
FR
3 Dag (en)
9.00 €
± $ 12.19
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori noir
[31 EUR]
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori noir
Verkoper: Collector01 [100% (8506x)] DE
6 Dag (en)
Vaste prijs:
31.00 €
± $ 42.00
/Stk
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori bleu
[31 EUR]
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori bleu
Verkoper: Collector01 [100% (8506x)] DE
4 Dag (en)
Vaste prijs:
31.00 €
± $ 42.00
/Stk
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori havanne
[31 EUR]
LINDNER ensemble reliure + boitier ref : 1124 neuf colori havanne
Verkoper: Collector01 [100% (8506x)] DE
6 Dag (en)
Vaste prijs:
31.00 €
± $ 42.00
/Stk
Matériel LINDNER ref : 802412 feuille neutres T avec 4 bandes le paquet de 10.
[12 EUR]
Matériel LINDNER ref : 802412 feuille neutres T avec 4 bandes le paquet de 10.
Verkoper: Collector01 [100% (8506x)] DE
6 Dag (en)
Vaste prijs:
12.00 €
± $ 16.26
Terug naar bovenkant lijst
Pagina:
/ 2
- De in het zwart geschreven loten hebt u reeds bezocht
-
Nieuw (nooit hernieuwd)
Officieel uur: Zat 20 Maa 2010 12:02:25
GMT
-12.0
-11.0
-10.0
-9.0
-8.0
-7.0
-6.0
-5.0
-4.0
-3.5
-3.0
-2.0
-1.0
0
+1.0
+2.0
+3.0
+3.5
+4.0
+4.5
+5.0
+5.5
+6.0
+7.0
+8.0
+9.0
+9.5
+10.0
+11.0
+12.0
Mesure d'audience ROI frequentation par
Uw IP adres:
38.107.191.105
Hosted by:
evonet
&
tigron
© Copyright 2000-2010 Delcampe International sprl. All Rights Reserved. -
Sitemap
-
Het charter van Delcampe
-
Persoverzicht
-
Contact